Pozíciók

Java architect (1409117)

Nemzetközileg elismert, piacvezető, pénzügyi szolgáltatásokat nyújtó vállalat részére keresünk tapasztalt szakembert. Olyan szakember jelentkezését várjuk, aki architect pozícióban több év szakmai tapasztalattal rendelkezik, magas szinten ismeri a Java programozási nyelvet, továbbá magabiztosan tud angolul kommunikálni (szóban és írásban egyaránt).

Főbb feladatok:

  • fejlesztői csapat irányítása
  • rendszer architektúra tervezése és kiértékelése
  • magas szintű kód fejlesztése (use cases, unit test)
  • Business Analyst-al való együttműködés (specifikáció, követelmények és tervezés területén)

Követelmény
  • Architect szerepkörben Enterprise környezetben szerzett tapasztalat
  • Objektum-orientált tervezésben és fejlesztésben szerzett gyakorlat
  • Pénzügyi rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Java nyelv mesteri szintű ismerete
  • Spring Framework
  • Agilis módszertan
  • Eclipse, Visual Studio vagy valamilyen hasonló fejlesztői környezet ismerete
  • Unix/Linux

Előny
  • EAI connector fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Adatbázis fejlesztési ismeretek (DB2)
  • Unit tesztelésben szerzett tapasztalat
  • Hibernate, JPA, IBATIS

Tapasztalat
Minimum 5 év szakmai tapasztalat

Nyelv
Angol

Munkavégzés helye
Budapest

Időtáv
Határozatlan

Foglalkoztatás típusa
Alkalmazott

További Munkák